Strona Główna Pasywny Dochód Cashflow
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Uczmy się języków
Programy Partnerskie

Złote Myśli
eBroker
webePartners
Selkar
Comperia
Za 10 groszy
mBank
bet at home
Bogaty Ojciec
Plus500
Nextranet


Warto to mieć
Samoedukacja jest świetną formą wzbogacania swojej wiedzy w sytuacji, gdy aktualna edukacja nie spełnia Twoich oczekiwań lub gdy została już zakończona. Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw książek , które warto mieć w swojej bibliotece.
numer 1
Oszczędności i Inwestycje
Konto oszczędnościowe czy lokata?
ZMIEŃ KONTO NA NAJLEPSZE
Konto osobiste w Alior Banku to jedyne konto na rynku, którego umowę możesz podpisać przez internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Dowiedz się więcej jakie możliwości daje Ci darmowe konto w Alior Banku i z jakich przywilejów możesz skorzystać.
Jeżeli nie wiesz, co to są pakiety "Pomocni fachowcy" i "Osobisty asystent" i co one Ci gwarantują , kliknij tutaj a dowiesz się wszystkich szczegółów .
Czy cena złota wzrośnie?
Plus500
Pasywny Dochód

Zacznij Oszczędzanie
Dobry dług, Zły dług

Kredyty Konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny. Kiedy się opłaca i jak go wziąć?

Inwestycje

Lokaty i Obligacje
Fundusze inwestycyjne
Rachunki inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane
Fundusze emerytalne

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Polecane strony
Jak zarabiać kasę
Porównaj oferty banków
Upiększaj bloga
Nowości wydawnicze
Banki - nagrody i wyróżnienia

PKO Bank Polski

Reklama
PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za I kwartał 2013 roku wyniósł 781,4 mln zł. Jest spółką krajową z największą wartością akcji w wolnym obrocie na GPW. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport Roczny PKO Banku Polskiego za 2011 rok Nagrodą Główną w konkursie The Best Annual Report w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank zwyciężył w tej kategorii już drugi rok z rzędu. PKO Bank Polski otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu 50 największych banków w Polsce 2012 branżowego miesięcznika „Bank”. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo „Gazeta Bankowa” wyróżniła Bank za Najwyższą efektywność w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Pozostaje najbardziej wartościową marką polskiej bankowości według prestiżowego magazynu „The Banker”, który wycenił wartość marki PKO Banku Polskiego na 1,25 mld dolarów. W Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2012 „Rzeczpospolitej” marka PKO Banku Polskiego okazała się najcenniejsza w kategorii finanse - jej wartość wyceniono na 3,72 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu 100 najcenniejszych firm „Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która nagrodziła Bank oraz Inteligo Financial Services statuetką Dobroczyńcy Roku 2010 oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global i stowarzyszenia AIESEC, przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP za przestrzeganie zasad ładu korporacyjnego i działalność w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu, Najlepszy Bank Roku spośród liderów sektora Private Equity oraz wyróżnienie w kategorii Doskonała Strategia Employer Branding dołączyły do kolekcji wyróżnień PKO Banku Polskiego.

Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP z rąk Bronisława Komorowskiego odebrał prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Zbigniew Jagiełło podczas uroczystej Gali na Międzynarodowych Targach Poznańskich. PKO Bank Polski jako jedyny z laureatów otrzymał dwie nominacje. Kapituła Konkursu przyznała je w kategoriach Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (wyróżnienie to Bank otrzymał także w ubiegłym roku) oraz Innowacyjność. Nominacje oraz nagroda nazywana „Polskim Gospodarczym Noblem” są wyrazem uznania za wkład Banku w rozwój gospodarczy kraju oraz budowę pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki.

PKO Bank Polski został również uhonorowany złotą statuetką w konkursie Diamenty Private Equity w kategorii Najlepszy Bank Roku. Celem konkursu jest promowanie osób i firm związanych z branżą private equity, które poprzez swoje działania przyczyniły się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną i innowacyjnością. Kapituła konkursu nominowała ponad 40 liderów sektora Private Equity w ośmiu kategoriach: najlepszy fundusz roku, najlepsze wyjście roku, najlepszy bank roku, doradca corporate finance roku, doradca prawny roku, transakcja roku, osobowość roku i najlepsza spółka portfelowa. Nagrodę w imieniu PKO Banku Polskiego odebrał Jakub Papierski, wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

PKO Bank Polski otrzymał także pierwsze miejsce za kampanię wizerunkowo – rekrutacyjną „Jeden Bank. Wiele Pasji” w kategorii Doskonała Strategia Employer Branding w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2013, zorganizowanym przez HRM Institute oraz Markline. Nagroda w tej kategorii jest przyznawana instytucjom, które z sukcesem opracowały i wdrożyły strategię employer branding w swojej organizacji. Dobrze zdefiniowana i wdrożona ma znaczący wpływ na przyciąganie, zaangażowanie i retencję talentów. Celem kampanii było budowanie wizerunku PKO Banku Polskiego jako nowoczesnej instytucji finansowej otwartej na młodych i utalentowanych ludzi. Kampanię „Jeden Bank. Wiele Pasji” rozpoczął 21 marca - zorganizowany po raz pierwszy w Centrali - Dzień Otwarty. Siedzibę Banku odwiedziło 50 studentów uczelni z Warszawy, Katowic, Krakowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia. W trakcie spotkania, studenci mieli okazję poznać możliwości kariery w strukturach PKO. Zaprezentowano Bank przez pryzmat wdrażanych innowacyjnych rozwiązań oraz bezpośrednich spotkań z pracownikami, rozwijającymi karierę w PKO i posiadającymi ciekawe pasje pozazawodowe. W ramach kampanii przedstawiciele Banku odwiedzili także najlepsze uczelnie ekonomiczne w kraju. Na Uniwersytetach Ekonomicznych w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz UMCS w Lublinie, a także w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej prowadzili prezentacje dotyczące Banku i jego oferty, połączone z wykładami merytorycznymi ekspertów. Na stoiskach rekrutacyjnych na studentów czekali pracownicy, którzy odpowiadali na pytania i przekazywali informacje na temat aktualnych ofert praktyk i staży w PKO Banku Polskim.

Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych
Etoro - to jest portal społecznościowy dzięki któremu możesz zarabiać na kopiowaniu najlepszych inwestorów. Zarejestruj się za darmo i pomnażaj swoje dochody. Ja już zarabiam a TY? Odbierz aż 50% od pierwszego depozytu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strefa Reklamy


Okazje finansoweGet Adobe Flash player

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie