Strona Główna Pasywny Dochód Cashflow
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Uczmy się języków
Programy Partnerskie

Złote Myśli
eBroker
webePartners
Selkar
Comperia
Za 10 groszy
mBank
bet at home
Bogaty Ojciec
Plus500
Nextranet


Warto to mieć
Samoedukacja jest świetną formą wzbogacania swojej wiedzy w sytuacji, gdy aktualna edukacja nie spełnia Twoich oczekiwań lub gdy została już zakończona. Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw książek , które warto mieć w swojej bibliotece.
numer 1
Oszczędności i Inwestycje
Konto oszczędnościowe czy lokata?
ZMIEŃ KONTO NA NAJLEPSZE
Konto osobiste w Alior Banku to jedyne konto na rynku, którego umowę możesz podpisać przez internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Dowiedz się więcej jakie możliwości daje Ci darmowe konto w Alior Banku i z jakich przywilejów możesz skorzystać.
Jeżeli nie wiesz, co to są pakiety "Pomocni fachowcy" i "Osobisty asystent" i co one Ci gwarantują , kliknij tutaj a dowiesz się wszystkich szczegółów .
Czy cena złota wzrośnie?
Plus500
Pasywny Dochód

Zacznij Oszczędzanie
Dobry dług, Zły dług

Kredyty Konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny. Kiedy się opłaca i jak go wziąć?

Inwestycje

Lokaty i Obligacje
Fundusze inwestycyjne
Rachunki inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane
Fundusze emerytalne

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Polecane strony
Jak zarabiać kasę
Porównaj oferty banków
Upiększaj bloga
Nowości wydawnicze
Banki - nagrody i wyróżnienia

PKO Bank Polski

Reklama
webepartners

WebePartners to dynamicznie rozwijająca sięc sieć afiliacyjna na polskim rynku internetowym. Dzięki różnorodności programów partnerskich I wdrażaniu najnowszych technologii firma w bardzo krótkim czasie zyskała mocną pozycję na rynku. Własny program partnerski WebePartners stwarza doskonałą okazję dla właścicieli stron, którzy chcą zarabiać dzięki rozwojowi sieci.
Celem programu partnerskiego WebePartners jest poszerzanie grona Partnerów w naszej sieci. Dzięki wyjątkowo korzystnemu modelowi rozliczeń otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 6,00zł za każdego nowego Wydawcę, który dołączy do naszej sieci i rozpocznie promocję przynajmniej jednego Sprzedawcy.
Warunki programu
1. Wartość CPL wynosi 8,00 PLN za rejestrację w serwisie WebePartners.pl jako Partner. Partner po rejestracji musi rozpocząć promocję przynajmniej jednego Sprzedawcy z listy Sprzedawców w Katalogu Programów.
2. Sprzedawca akceptuje aplikację Partnera i dołącza do swojego programu samodzielnie po wcześniejszej weryfikacji strony Partnera.
3. Niedozwolone słowa kluczowe używane do promocji produktów objętych programem partnerskim: WebePartners oraz literówki.
4. Sprzedawca w dowolnym momencie działania swojego programu na platformie WebePartners może korzystać z wybranych opcji dodatkowych, czyli: - dodawać i usuwać banery reklamowe.
5. Sprzedawca ma prawo usunąć Partnera ze swojego programu, bez wcześniejszego ostrzeżenia, jeśli Partner nie stosuje się do regulaminu zamieszczonego na stronie www.webepartners.pl, to znaczy:
a) zamieszcza linki do strony i produktów Sprzedawcy na stronach zawierające m.in. obrazy lub treści obraźliwe, które w jakikolwiek sposób są obsceniczne, pornograficzne, grożące, niezgodne z prawem, nienawistne, szkodliwe, nękające, rasistowskie, dyskryminujące lub naruszające prawa autorskie, znaki towarowe lub prawa własności intelektualnej, naruszające prawo reklamy,
b) jego działania opierają się na spamowaniu lub mass mailingu,
c) używa niedozwolonych technik promocji oraz cloakingu,
d) nagradza użytkowników za klikanie na linki na zasadach loterii,
e) angażuje się w działania naruszające politykę prywatności WebePartners,
f) otwarcie zachęca w klikanie w banery, lub w inny sposób generuje sztuczny ruch,
g) przesyła linki z automatów spamujących, przeciąża usługę www WebePartners, stosując sztuczne zapytania i generując roboty, generatory i inne aplikacje, które mają się bezpośrednio przyczynić do zwiększenia prowizji Partnera,
h) lub w każdy inny sposób, który WebePartners uzna za niestosowny.
Zarejestruj się jeszcze dziś

Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych
Etoro - to jest portal społecznościowy dzięki któremu możesz zarabiać na kopiowaniu najlepszych inwestorów. Zarejestruj się za darmo i pomnażaj swoje dochody. Ja już zarabiam a TY? Odbierz aż 50% od pierwszego depozytu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strefa Reklamy


Okazje finansoweGet Adobe Flash player

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie