Strona Główna Pasywny Dochód Cashflow
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Uczmy się języków
Programy Partnerskie

Złote Myśli
eBroker
webePartners
Selkar
Comperia
Za 10 groszy
mBank
bet at home
Bogaty Ojciec
Plus500
Nextranet


Warto to mieć
Samoedukacja jest świetną formą wzbogacania swojej wiedzy w sytuacji, gdy aktualna edukacja nie spełnia Twoich oczekiwań lub gdy została już zakończona. Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw książek , które warto mieć w swojej bibliotece.
numer 1
Oszczędności i Inwestycje
Konto oszczędnościowe czy lokata?
ZMIEŃ KONTO NA NAJLEPSZE
Konto osobiste w Alior Banku to jedyne konto na rynku, którego umowę możesz podpisać przez internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Dowiedz się więcej jakie możliwości daje Ci darmowe konto w Alior Banku i z jakich przywilejów możesz skorzystać.
Jeżeli nie wiesz, co to są pakiety "Pomocni fachowcy" i "Osobisty asystent" i co one Ci gwarantują , kliknij tutaj a dowiesz się wszystkich szczegółów .
Czy cena złota wzrośnie?
Plus500
Pasywny Dochód

Zacznij Oszczędzanie
Dobry dług, Zły dług

Kredyty Konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny. Kiedy się opłaca i jak go wziąć?

Inwestycje

Lokaty i Obligacje
Fundusze inwestycyjne
Rachunki inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane
Fundusze emerytalne

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Polecane strony
Jak zarabiać kasę
Porównaj oferty banków
Upiększaj bloga
Nowości wydawnicze
Banki - nagrody i wyróżnienia

PKO Bank Polski

Reklama
Bogaty Ojciec

Zasada działania programu jest bardzo prosta. Partnerzy polecają stronę internetową Bogatego Ojca, jego książki, gry albo biuletyn, a w zamian za to od każdej sprzedaży otrzymują wysoką prowizję. Średnia wartość zamówienia wynosi ponad 100 zł, a prowizje sięgają 15%, więc na każdym zakupie poleconego klienta przeciętnie zarabiasz 15 zł. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest gra Cashlow 101. Za sprzedaż każdej gry otrzymasz prowizję w wysokości prawie 50 zł. W ten sposób łatwo możesz uzyskać prowizję od 250 do 2 500 zł miesięcznie, a nawet więcej.
W Programie Partnerskim Bogatego Ojca nie musisz sprzedawać! Wystarczy, że będziesz zapraszał do zapoznania się z naszą stroną, artykułami Roberta Kiyosaki i poradami jego doradców lub zachęcisz do zapisania się na biuletyn Myśl i Wzrastaj w Bogactwie. Możemy również specjalnie dla Ciebie przygotować płytę CD-ROM z prezentacją gry i fragmentami książek, którą możesz powielić i rozdawać.
Dzięki popularności książek i gier Roberta Kiyosaki, możesz teraz uatrakcyjnić swoje strony internetowe i jednocześnie zarabiać w łatwy sposób. Jednak, aby zostać naszym Partnerem nie musisz posiadać własnej strony internetowej. Możesz zarabiać dzięki stopkom w mailach, czy na forach dyskusyjnych, prowadząc własny blog lub biuletyn, polecając znajomym artykuły, czy w inny sposób, który przyjdzie Ci do głowy, a który jest zgodny z Regulaminem. W Panelu Partnera, do którego dostęp otrzymasz po rejestracji, znajdziesz wiele ciekawych sugestii.
Program Partnerski Bogatego Ojca jest inny...
Rewelacyjne produkty. Jeśli znasz nasze produkty, zapewne wiesz, że o książkach i grach Roberta Kiyosaki coraz częściej pisze się w codziennej prasie, tygodnikach i miesięcznikach oraz mówi w radiu i telewizji. Ta obecność w mediach to najlepszy rozgłos dla tych produktów. Stając się Partnerem Bogatego Ojca bierzesz udział w rozwijaniu finansowej inteligencji Polaków. IPE ciągle dołącza do swojej oferty starannie wyselekcjonowane produkty innych firm. Ty również otrzymasz dodatkową prowizję za sprzedaż tych produktów.
Zacznij zarabiać od razu, bez żadnego ryzyka. Udział w Programie Partnerskim jest bezpłatny i nie musisz nic kupować.
Wysokie prowizje. Z Partnerami dzielimy się po równo: blisko połowa zysku z każdego sprzedanego produktu przeznaczona jest na prowizje.
Zarabiaj 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Nawet gdy śpisz, czy jesteś na wakacjach. Prawdziwy przychód pasywny.
Będziesz pewny, że otrzymasz ZAWSZE prowizję. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie link z unikalnym identyfikatorem. Gdy polecona przez Ciebie osoba wejdzie do naszego serwisu przez Twój link, zapiszemy na jej komputerze Twój identyfikator w specjalnym pliku tekstowym (tzw. cookie). Po rejestracji Twojego klienta, Twój identyfikator zapiszemy w naszej bazie danych. Jeżeli taki klient złoży w przyszłości zamówienie - Ty napewno otrzymasz należną prowizję.
Prosty i łatwy program. Zaprojektowaliśmy system w taki sposób, aby zminimalizować Twoje starania. Nie musisz obsługiwać zamówień - nasz system komputerowy w bardzo przyjazny sposób przyjmie zamówienie od twoich klientów, a dział logistyczny postara się dostarczyć im zamówione produkty w ciągu 48 godzin. Korzystaj również z przygotowanych przez nas materiałów promocyjnych, wystarczy je skopiować z Panelu Partnera i wkleić w odpowiednim miejscu.
Nie musisz walczyć z konkurencją. Zaprojektowaliśmy system w taki sposób, aby zmaksymalizować Twoje korzyści. Możesz polecać kolejnych partnerów, a w zamian za to otrzymasz dodatkową prowizję od sprzedaży poleconych przez nich klientów - nawet 5%. Bogaty ojciec uczył, że lepiej mieć 1% z dochodu stu innych, niż 100% własnego dochodu.
Ucz się i twórz swój własny system biznesu. Program Partnerski został tak zaprojektowany, aby jednorazowo wykonana praca zapewniła Ci przychód pasywny. Dodatkowo otrzymasz wyłączny dostęp do materiałów szkoleniowych i jako pierwszy dowiesz się o najnowszych produktach i promocjach Instytutu Praktycznej Edukacji.
Zaawansowany system statystyk. W bardzo łatwy sposób możesz sprawdzić, ile zarobiłeś w danym dniu, tygodniu, czy miesiącu. Możesz również analizować skuteczność swojej strony i prowadzonych akcji.
Zapamiętaj podstawową rzecz , której uczył Bogaty Ojciec -" że lepiej mieć 1% z dochodu stu innych, niż 100% własnego dochodu" i dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz

Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych
Etoro - to jest portal społecznościowy dzięki któremu możesz zarabiać na kopiowaniu najlepszych inwestorów. Zarejestruj się za darmo i pomnażaj swoje dochody. Ja już zarabiam a TY? Odbierz aż 50% od pierwszego depozytu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strefa Reklamy


Okazje finansoweGet Adobe Flash player

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie