Strona Główna Pasywny Dochód Cashflow
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Uczmy się języków
Programy Partnerskie

Złote Myśli
eBroker
webePartners
Selkar
Comperia
Za 10 groszy
mBank
bet at home
Bogaty Ojciec
Plus500
Nextranet


Warto to mieć
Samoedukacja jest świetną formą wzbogacania swojej wiedzy w sytuacji, gdy aktualna edukacja nie spełnia Twoich oczekiwań lub gdy została już zakończona. Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw książek , które warto mieć w swojej bibliotece.
numer 1
Oszczędności i Inwestycje
Konto oszczędnościowe czy lokata?
ZMIEŃ KONTO NA NAJLEPSZE
Konto osobiste w Alior Banku to jedyne konto na rynku, którego umowę możesz podpisać przez internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Dowiedz się więcej jakie możliwości daje Ci darmowe konto w Alior Banku i z jakich przywilejów możesz skorzystać.
Jeżeli nie wiesz, co to są pakiety "Pomocni fachowcy" i "Osobisty asystent" i co one Ci gwarantują , kliknij tutaj a dowiesz się wszystkich szczegółów .
Czy cena złota wzrośnie?
Plus500
Pasywny Dochód

Zacznij Oszczędzanie
Dobry dług, Zły dług

Kredyty Konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny. Kiedy się opłaca i jak go wziąć?

Inwestycje

Lokaty i Obligacje
Fundusze inwestycyjne
Rachunki inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane
Fundusze emerytalne

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Polecane strony
Jak zarabiać kasę
Porównaj oferty banków
Upiększaj bloga
Nowości wydawnicze
Banki - nagrody i wyróżnienia

PKO Bank Polski

Reklama
Pasywny Dochód
Co to jest pasywny dochód?

Mówiąc najprościej to aktywa pieniężne i/lub materialne które dają nam stały dochód bez naszej częstej ingerencji. Brzmi świetnie, jednak jak uzyskać źródło pasywnego dochodu?. Wiele osób myśli, że utrzymywanie się z pasywnego dochodu jest wręcz niemożliwe, jednak postaram się udowodnić Ci, że wykorzystując kilka źródeł, można osiągnąć całkiem pokaźny zastrzyk gotówki. Podam, może 5 przykładów obrazujących właśnie taki dochód:
Po pierwsze: wynajmij nieruchomość lub jej część. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, której nie użytkujesz sprawa jest oczywista - po prostu wynająć. Co jednak jeśli nie posiadasz wolnego mieszkania na wynajem? Czasem zdarza się taka sytuacja, że mieszkanie w którym mieszkasz, jest stosunkowo duże i nie wykorzystujesz w pełni całej powierzchni. Posiadając wolny pokój, możesz opublikować ogłoszenie z propozycją wynajmu pokoju. Oczywiście, taka oferta jest mniej atrakcyjna dla potencjalnego lokatora, jednak znajdą się osoby, które chcąc mniej płacić skuszą się na taką ofertę. W większych miastach, gdzie znajdują się dobre uczelnie wyższe można spokojnie liczyć na 400zł/msc.
Po drugie: Twój samochód, nieruchomość, ziemia, jako potencjalna powierzchnia reklamowa. W dzisiejszych czasach jesteśmy zalewani reklamami. Posiadając własny samochód zapewne większość z was nie zdaje sobie sprawy, że drzwi czy maska mogą służyć jako powierzchnia reklamowa. W internecie jest mnóstwo ogłoszeń oferujących reklamę na samochód, warunkiem jest pokonywanie określonej liczby kilometrów w miesiącu. Samochód to tylko jedna z możliwości. Jeśli jesteś właścicielem działki, która znajduje się tuż przy dosyć ruchliwej ulicy, możesz rozejrzeć się za reklamodawcą. Warunkiem jest oczywiście lokalizacja.
Po trzecie: Programy partnerskie. W dobie internetu coraz więcej osób zarabia na programach partnerskich. Są osoby, które w pełni z nich się utrzymują. Jak zarabia się na programach partnerskich? Od każdej sprzedanej rzeczy za Twoim pośrednictwem otrzymujesz stosowną prowizję. Idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają serwis internetowy jako dodatkowa możliwość zarabiania.
Po czwarte: MLM, czyli multi-level-marketing. Różnie na to mówią. Jedni piramida finansowa, inni idealny sposób prowadzenia biznesu. Nazywaj to jak chcesz, jednak idea jest prosta. Jest konkretna firma, która coś sprzedaje - produkty finansowe, perfumy, czy suplementy. Firma zamiast inwestować w reklamowanie się w mediach idzie troszkę w inną stronę, mianowicie postanawia szukać ambitnych osób, które zmotywowane wizją sporych pieniędzy poszukują osób, które zechcą pracować "pod nimi" w strukturze sprzedaży. Im więcej osób masz pod sobą, tym więcej prowizji dostajesz od ich sprzedaży. Ogólnie rzecz biorąc fajny sposób na dodatkowy dochód, pod warunkiem, że zbuduje się sporą strukturę.
Po piąte: lokaty/konta oszczędnościowe. Nigdy nie nazwałbyś tego pasywnym dochodem? A jednak. Twoje pieniądze leżą bezpiecznie w banku, a Ty w zamian za to dostajesz od banku stosowne odsetki. Chyba najbardziej popularny sposób na pasywny dochód.. Szkoda, że tak mało opłacalny, bowiem dochód w ujęciu realnym (po uwzględnieniu inflacji) jest znikomy. Lepszy taki niż żaden.
Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych
Etoro - to jest portal społecznościowy dzięki któremu możesz zarabiać na kopiowaniu najlepszych inwestorów. Zarejestruj się za darmo i pomnażaj swoje dochody. Ja już zarabiam a TY? Odbierz aż 50% od pierwszego depozytu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strefa Reklamy


Okazje finansoweGet Adobe Flash player

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie