Strona Główna Pasywny Dochód Cashflow
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
Uczmy się języków
Programy Partnerskie

Złote Myśli
eBroker
webePartners
Selkar
Comperia
Za 10 groszy
mBank
bet at home
Bogaty Ojciec
Plus500
Nextranet


Warto to mieć
Samoedukacja jest świetną formą wzbogacania swojej wiedzy w sytuacji, gdy aktualna edukacja nie spełnia Twoich oczekiwań lub gdy została już zakończona. Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw książek , które warto mieć w swojej bibliotece.
numer 1
Oszczędności i Inwestycje
Konto oszczędnościowe czy lokata?
ZMIEŃ KONTO NA NAJLEPSZE
Konto osobiste w Alior Banku to jedyne konto na rynku, którego umowę możesz podpisać przez internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Dowiedz się więcej jakie możliwości daje Ci darmowe konto w Alior Banku i z jakich przywilejów możesz skorzystać.
Jeżeli nie wiesz, co to są pakiety "Pomocni fachowcy" i "Osobisty asystent" i co one Ci gwarantują , kliknij tutaj a dowiesz się wszystkich szczegółów .
Czy cena złota wzrośnie?
Plus500
Pasywny Dochód

Zacznij Oszczędzanie
Dobry dług, Zły dług

Kredyty Konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny. Kiedy się opłaca i jak go wziąć?

Inwestycje

Lokaty i Obligacje
Fundusze inwestycyjne
Rachunki inwestycyjne
Lokaty strukturyzowane
Fundusze emerytalne

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia turystyczne

Polecane strony
Jak zarabiać kasę
Porównaj oferty banków
Upiększaj bloga
Nowości wydawnicze
Banki - nagrody i wyróżnienia

PKO Bank Polski

Reklama
Zwrot podatku krok po kroku...

Firma Tax-Pol działalność w zakresie zwrotu podatków rozpoczęła w 2001 roku. Firma rozrasta się szybko i sprawnie, a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz szerokie kontakty z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i pozwala na dalszy, dynamiczny rozwój. Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku Tax-Pol posiada doświadczenie i wiedzę, aby uzyskiwać najwyższe zwroty przy prostych procedurach. Firmie zaufało już tysiące klientów i co roku grono osób zadowolonych z usług Tax-Pol systematycznie powiększa się. Firma Tax-Pol posiada Certyfikat "Rzetelna Firma" Program RZETELNA FIRMA prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami. Rozlicz się za darmo.

System PeoPay - nowość w Banku PKO

Pekao wprowadza pierwszy w Polsce kompleksowy system płatności i akceptacji płatności mobilnych - PeoPay

Bank Pekao udostępnia nowy, kompleksowy system płatności i akceptacji płatności mobilnych w Polsce - PeoPay . W ramach nowego systemu, Pekao jako pierwszy na rynku łączy płatności mobilne dla klientów indywidualnych wraz z innowacyjną funkcją PeoPay mPOS, czyli możliwością akceptacji płatności mobilnych na smartfonach dla przedsiębiorców. Nowy system płatności jest otwarty i łatwo dostępny dla wszystkich - zarówno obecnych klientów Banku, jak i osób nieposiadających konta w Pekao.

Nowa jakość płatności mobilnych.

PeoPay to kompleksowe rozwiązanie obejmujące aplikację płatniczą dla klientów indywidualnych pozwalającą płacić wygodnie przy użyciu smartfona w sklepach i w internecie, przesyłać pieniądze na numer telefonu, czy bezpośrednio przekazywać je pomiędzy posiadaczami aplikacji. System PeoPay obejmuje także aplikację do akceptacji płatności mobilnych dla punktów usługowo-handlowych PeoPay mPOS, dzięki której płatności bezgotówkowe mogą być akceptowane za pośrednictwem telefonu, bez konieczności posiadania terminala POS.

Nowe rozwiązania technologiczne stwarzają warunki do rozwoju obrotu bezgotówkowego

Szacuje się, że w Polsce jest około 750 tysięcy punktów handlowo-usługowych, które nie korzystają jeszcze z terminali płatniczych, a w sposób bezgotówkowy dokonywanych jest tylko 18% transakcji. Równocześnie szacuje się, że w bieżącym roku smartfony będą stanowić 50% wszystkich sprzedanych telefonów.
"Gotówka jest jeszcze głównym sposobem realizacji płatności przez Polaków. Klienci są jednak coraz bardziej mobilni i coraz chętniej korzystają z możliwości jakie stwarzają nowoczesne telefony komórkowe. Dlatego też Bank Pekao odpowiadając na potrzeby klientów i promując obrót bezgotówkowy zaproponował klientom nową jakość w zakresie realizacji płatności mobilnych i ich akceptacji przez przedsiębiorców z wykorzystaniem aplikacji na smartfony" - podkreślił Grzegorz Piwowar, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao.

System PeoPay otwarty i dostępny dla wszystkich

System jest otwarty i łatwo dostępny dla wszystkich posiadaczy smartfonów z dostępem do Internetu. Aby rozpocząć używanie PeoPay wystarczy rejestracja w aplikacji pobranej na telefon i otwarcie rachunku do płatności mobilnych. Posiadacze karty prepaid Banku Pekao mogą łatwo powiązać aplikację z rachunkiem swojej karty. Rachunek do płatności mobilnych można zasilić online z dowolnej karty, przelewem od innego użytkownika systemu czy zwykłym przelewem bankowym. Całość operacji nie przekracza 3 minut. W przypadku klientów PeoPay mPOS akceptacja płatności możliwa jest już następnego dnia po dokonaniu rejestracji.

Szeroki zakres możliwości płatności i akceptacji płatności

Podstawowy sposób płatności w systemie PeoPay oparty jest na QR kodach. Zarówno płatność w sklepie na tradycyjnych terminalach POS, w internecie, jak i w PeoPay mPOS odbywa się poprzez zeskanowanie zaprezentowanego na ekranie QR kodu i wpisanie indywidualnego ePINu. W terminalach POS nie przystosowanych do wyświetlania QR kodów istnieje alternatywna możliwość zapłacenia z użyciem 6 cyfrowego kodu.
Przesyłanie pieniędzy możliwe jest na numer telefonu komórkowego (użytkownik nie posiadający PeoPay dostanie sms z informacją jak zarejestrować się i otrzymać przesłane pieniądze), poprzez zeskanowanie QR kodu zaprezentowanego na telefonie odbiorcy lub poprzez zbliżenie telefonów obsługujących protokół NFC.
Obecnie aplikacja PeoPay dostępna jest na system operacyjny Android. Wkrótce z aplikacji będą mogli korzystać również posiadacze telefonów z systemami iOS i Windows Phone.

Pełna kontrola transakcji i bezpieczeństwo

W ramach dodatkowych funkcjonalności aplikacji PeoPay użytkownicy mają dostęp do salda i historii rachunku online oraz do systemu powiadomień. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia możliwość personalizacji limitów transakcji wymagających dodatkowego potwierdzenia kodem PIN. Każda zmiana karty SIM lub zmiana telefonu wymaga autoryzacji.

Bank BGŻ - NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Bank BGŻ zwyciężył w tegorocznej, 9. edycji projektu Laur Klienta i Konsumenta w kategorii Kredyty dla MŚP. Bank BGŻ uplasował się na I miejscu zdobywając 279 (~28%) z 1003 głosów zebranych we wspomnianej kategorii. Głosy zbierane były za pośrednictwem sond internetowych (Laur-konsumenta.pl, portale grupy Agora SA oraz serwisy miejskie grupy Media Regionalne) (401 głosów) oraz drogą telefoniczną (600 głosów). Respondenci proszeni byli o wskazanie marki, którą uważają za najlepszą i chętnie polecili by ją innym osobą. Tym samym BANK BGŻ został ponownie uznany najpopularniejszą i najchętniej polecaną markę w swojej kategorii.
Przypomnę tylko, że w kwietniu bieżącego roku Bank BGŻ zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm” w kategorii sektora bankowości, finansów i ubezpieczeń. W klasyfikacji ogólnej znalazł się na 11 miejscu, awansując z 24 w 2012 roku. Była to już siódma edycja rankingu przygotowanego przez Dziennik Gazetę Prawną pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W styczniu 2013 roku Bank BGŻ zajął piąte miejsce w rankingu „Najlepsze banki w Polsce” przygotowanym przez firmę badawczą Expandi sp. z o.o. na zlecenie portalu Wirtualna Polska. Raport powstał na podstawie opinii internautów z ostatnich 12 miesięcy na temat produktów i usług oferowanych przez największe banki w Polsce.
Konto osobiste z premią Banku BGŻ zwyciężyło po raz trzeci w rankingu wszystkich typów kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl. Specjaliści portalu bardzo szczegółowo przeanalizowali ofertę 110 kont osobistych z ofert 30 banków i ocenili je uwzględniając 41 różnych kryteriów.
W XIV. edycji konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”, Bank BGŻ otrzymał Wyróżnienie Honorowe wraz z Godłem Promocyjnym z sześcioma Złotymi Gwiazdami.
Tytuł został przyznany za aktywną działalność na rzecz małych i średnich firm, szeroką dostępność oferty i wysoką jakość obsługi klientów sektora MSP.

Najlepiej wydane pieniądze

Kiedyś myślałam, że programy partnerskie to ściema i nie ma co sobie tym głowy zawracać. Jakiś czas temu wstawiłam banerek na stronie www a potem irytowałam się że nic z tego nie ma. To zupełnie nie wystarczy. Żeby coś mieć trzeba działać. A żeby działać trzeba wiedzieć jak. Dlatego warto zapoznać się z treścią książki Programy partnerskie w praktyce , autorstwa Tomasza Urbana, który przecież jest jednym z najlepszych sprzedawców w naszym kraju. W końcu jak się uczyć to tylko od najlepszych. Odkryj, co jest naprawdę ważne, aby skutecznie zarabiać w programach partnerskich.

Odbierz za darmo 20 złotych

ERMAIL.PL NOWY SPOSÓB ZARABIANIA
Szybkie zestawienie:
eRmail.pl, to rewolucja w zakresie usług, która dzieli zysk z reklamy pomiędzy swoich zarejestrowanych użytkowników
Za rejestrację otrzymasz gwarantowaną kwotę 20 zł! Bez opłat - czysty zysk!
Za każdy eRmail otrzymasz do 1 zł
Będziesz na bieżąco otrzymywał informacje o promocjach, nowościach, usługach oraz produktach na polskim rynku, a dzięki temu zarobisz tysiące złotych (na przykład na wakacje)
Z usług eRmail korzysta już ponad 100 000 użytkowników
Do niczego się nie zobowiązujesz. W dowolnym momencie możesz bez dodatkowych opłat usunąć swoje konto.


5 powodów, dla których warto spróbować
1 Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł
2 Za każde przeczytanie eRmaila dostaniesz do 1 zł
3 Polecając swoich znajomych zwiększysz swoje zarobki nawet o 200 %
4 Uzyskasz informacje o zniżkach, nowościach, produktach i usługach na polskim rynku i otrzymasz za to pieniądze
5 Będziesz mógł wypełniać proste kwestionariusze, za które otrzymasz do 20 zł / kwestionariusz

Najlepsze oferty finansowe na polskim rynku, od teraz dostępne w jednym miejscu

Najlepsze oferty banków na polskim rynku, rekomendowane przez GRUPĘ BANKIER. W kilka minut możesz wszystko sprawdzić, a w przypadku gdy zdecydujesz się na jakikolwiek produkt, można go zamówić bezpośrednio ze strony. Oszczędzaj swój czas i pieniądze. W dobie internetu nie ma już potrzeby chodzić po bankach , to one przychodzą do nas. Sprawdź ile możesz zyskać przez internet , porównaj tysiące ofert, dowiedz się i najnowszych promocjach i zniżkach. W ofercie oprócz produktów bankowych można znaleźć również produkty pozabankowe np szybkie pożyczki. Kliknij tutaj a dowiesz się więcej

Zostań Partnerem

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego produkty oszczędnościowe mają tak śmiesznie niskie oprocentowanie względem kredytów? Odpowiedź jest bardzo prosta: koszt pozyskania klienta, który chce oszczędzać (reklama) jest bardzo wysoki. Dlatego właśnie oprocentowanie, które widzimy na billboardach to mała część tortu zwanego kosztem pozyskania finansowania.
Dodatkowym kłopotem banków jest fakt, że jesteśmy społecznością mocno nastawioną na konsumpcję, wolimy pożyczać, a nie oszczędzać. Co może zachęcić klienta do gromadzenia swoich nadwyżek finansowych? Więcej reklam, prezenty i gadgety (widzieliście kiedyś lokatę z iPhonem?) to kosztuje.
Kim stajesz się rejestrując się w eBrokerPartner?
Zostajesz reklamodawcą. Każdy wypełniony przez Ciebie wniosek jest bezpośrednim wsparciem promocji produktu. Różnica jest taka, że za jej efekt bank zapłaci Tobie!
Najtrudniej pozyskać klientów na konta i lokaty, dlatego też prowizje za te produkty bywają najwyższe. Jako Partner to właśnie na tych produktach skupiam się najbardziej. Bo ile kosztuje mnie założenie konta? 10 minut czasu spędzonego przed komputerem plus pół godziny po otrzymaniu informacji zwrotnej od banku (pierwsze logowanie + aktywacja karty). Nie interesują mnie opłaty, bo zawsze wybieram konta darmowe (tak są takie i na rynku jest ich wiele). Ile można na tym zarobić?
Każdy nowy Partner otrzymuje 50zł na start . Do osiągnięcia minimalnego progu wypłaty brakuje mu jeszcze 100zł. Ten, kto dysponuje kapitałem 1 500zł może założyć dwie lokaty: Bezkarną w BGŹOptimie (61,50zł prowizji) i Powitalną w Meritum Banku (55zł prowizji). Jeżeli kogoś przeraziłem kwotą potrzebną do zainwestowania, od razu uspokajam w Programie można dobrze zarobić nie dysponując gotówką. Wystarczy założyć Konto Oszczędnościowe BGŻOptimy: po 73,80zł za sztukę + np. Konto e- direct Volkswagen Banku (40zł/ wniosek). Ciekawe? Przekonaj się samSzybkie pożyczki pozwalają na prowizję rzędu 10zł za każdą rejestrację w systemie. Mimo niskich prowizji cieszą się one wysoką popularnością wśród partnerów. 43% wszystkich rozliczonych do tej pory wniosków to właśnie pożyczki gotówkowe. Na pierwszym miejscu są jednak wspomniane wcześniej lokaty i konta oszczędnościowe, aż 48%. Pozostałe 9% stanowią inne produkty finansowe i niefinansowe. Przykładowo wszyscy kierowcy mogą w wolnych chwilach zapisać się na jazdy próbne, przy okazji zgarniając kilkanaście złotych za wypełnienie zgłoszenia Co kilka dni w Programie Partnerskim pojawiają się nowe wnioski. Wysyłając je tylko w swoim imieniu można się spodziewać około 200 zł miesięcznej prowizji. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę bardzo niski nakład pracy myślę, że warto. Zarabiaj już dziś

Zastanów się
Nie posiadasz konta w banku - co roku tracisz 120 zł

Osoby nie posiadające konta w banku niejednokrotnie uważają, że w ten sposób zaoszczędzają. Z wyliczeń Expander wynika jednak, że jest dokładnie odwrotnie. Opłacając na poczcie 4 rachunki miesięcznie w ciągu roku płacimy 120 zł prowizji. Dzięki rachunkowi bankowemu z dostępem internetowym możemy to zrobić bez ruszania się z domu i to za darmo. Podstawową zaletą konta jest możliwość szybkiego i taniego opłacania różnego rodzaju rachunków. Zamiast comiesięcznego biegania na pocztę czy do innego punktu dokonywania opłat można ustanowić zlecenia stałe czy polecenia zapłaty. Wystarczy je raz zlecić, aby w kolejnych okresach same się wykonywały. Dodatkowo zwykle takie usługi są tańsze niż opłaty ponoszone przy dokonywaniu comiesięcznych płatności. Jeszcze większe korzyści można odnieść z konta bankowego w sytuacji, gdy w domu podłączony jest Internet. Większość dyspozycji zlecanych przez sieć jest bowiem bezpłatna. Tymczasem np. na poczcie za każdy rachunek płacimy 2,5 zł, a w przypadku wpłaty do ZUS czy urzędu skarbowego 3,5 zł. Opłacając 4 rachunki miesięcznie w ciągu roku wydajemy na takie opłaty nie przynajmniej 120 zł. Nietrudno natomiast znaleźć konto internetowe z bezpłatnymi przelewami. Dodatkowo jeśli co miesiąc na rachunek wpływa wynagrodzenie to wiele banków nie nalicza także opłaty za korzystanie z konta. Tymczasem wiele rodzin podłączyła w domu Internet, ale korzystają z niego jedynie dzieci. Dorośli co miesiąc biegają z rachunkami na pocztę tracąc czas i pieniądze. Warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza w sytuacji gdy szukamy oszczędności.

Plus 500

Plus500 jest platformą finansową umożliwiającą dużą swobodę w inwestowaniu pieniędzy. Podstawowe zalety platformy:
- możliwość przetestowania platformy na darmowym koncie demo,
- nie ma ograniczeń w postaci minimalnych wpłat a na pierwsze transakcje dostajemy od Plus500 pieniądze w formie bonusa,
- wszystkie transakcje i notowania w czasie rzeczywistym,
- możliwość stosowania dźwigni 1:200,
- handel CFD, papierami wartościowymi, walutami Forex, oraz indeksami i surowcami bez ograniczeń,
- duża różnorodność zleceń w tym między innymi zlecenia Profit limit i Stop Loss


Plus500
Doradcy finansowi
Na jakich doradców finansowych uważać.

Doradca powinien prezentować dobrą wiedzę ekonomiczną oraz chęć do dalszej edukacji oraz współpracy. Tak więc może nim zostać osoba która pasjonuje się tematyką finansów, ekonomi, giełdy. Jak zatem rozpoznać prawdziwego doradcę , który rzeczywiście chce nam polecić najlepszy dla nas produkt , od zwykłego naciągacza , który myśli tylko o swojej prowizji. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na takie rzeczy jak:

Monogamia. Gdy osoba oferuje ci doradztwo inwestycyjne przedstawia tylko i wyłącznie ofertę jednej z firm, jest zwykłym naganiaczem i nie powinniśmy jej traktować poważnie. Osoba taka z reguły nie zna pojęcia dywersyfikacja. Każdy z was zna powiedzenie nie wkłada się wszystkich jaj do jednego koszyczka ... dywersyfikacja to nic innego jak rozproszenie ryzyka inwestując oszczędności w różnych instrumentach finansowych.

Wywiad. Gdy osoba będąca doradcą kredytowym czy inwestycyjnym nie wykazuje chęci przeprowadzenia wywiadu, jest to zły znak gdyż osoba taka gra grzeczną osobę wysłuchującą potrzebującego czekając tak naprawdę bez względu co powiesz ze swoim stałym koszykiem produktów za które otrzyma największą prowizję. Wywiad, przedstawienie potrzeb powinno dopiero rozkręcić rozmowę w której zostaną przedstawione wszystkie Za i wszystkie przeciw oraz możliwie najlepsze instrumenty finansowe.

Pośpiech. Osoby nie mające zbyt wiele czasu nie powinny w ogóle oferować usług związanych z doradztwem. Ktoś kto chce oblecieć XX w jeden dzień jest zwykłym akwizytorem, który myśli że jak obleci 100 osób to większa szansa, że ktoś się zgodzi na jego pseudo najlepszy produkt na rynku.
Większość doradców zamiast zaoferować klientowi najlepszy dla niego produkt , skupia się bardziej na tym , aby jego prowizja była z tego jak najwyższa, a to przecież nie na tym polega ich praca. Uważajmy na doradców.

Sprawdź ubezpieczenie w lepszej cenie

Liberty Direct zajmuje się bezpośrednią sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem Internetu i telefonu. Swoim klientom oferuje pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Jednym z kluczowych elementów strategii jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. Umowa ubezpieczenia OC zawierana jest na okres 12 miesięcy. W cenie ubezpieczenia OC Liberty Direct oferuje dodatkowo ubezpieczenie Mini Assistance, które obejmuje:
- pełną pomoc informacyjną
- pomoc serwisową w razie kolizji drogowej
Natomiast ubezpieczenie AC jest ubezpieczenim dobrowolnym. Występuje w dwóch wariantach:
- AC Standard
W zakres ubezpieczenia wchodzą szkody polegające na: zniszczeniu, utracie pojazdu i jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego, zniszczeniu pojazdu przez osoby trzecie, szkody powstałe wskutek działania nieprzewidzianych warunków atmosferycznych czy kradzież pojazdu.
- AC Premium
Ubezpieczenie działa na terenie całej Europy. Gwarantowana stała suma ubezpieczenia dla pojazdów do 3 lat. Możliwość naprawy samochodu w autoryzowanych stacjach obsługi z użyciem oryginalnych części. Rozliczenie części bez potrącenia amortyzacji.
Ponad 85 proc. decyzji o wypłacie odszkodowań z AC firma podejmuje w ciągu 5 dni.

W Liberty Direct składkę poznasz w 3 minuty, bez zobowiązań. Oblicz składkę teraz!

Porównywarka finansowa

Każdy kto myśli o kredycie czy pożyczce gotówkowej przed podjęciem decyzji, w jakim banku zaciągnąć owe zobowiązanie powinien dokładnie sprawdzić wszystkie oferty. Żeby zaoszczędzić sobie chodzenia po wszystkich placówkach, spędzania czasu z doradcami, którzy przekonują o tym, że owy produkt jest najlepszy, warto skorzystać z porównywarki online.
To, że jakiś bank reklamuje swój produkt z 0% prowizją czy niską marżą nie oznacza wcale, że będzie on najtańszym na rynku. Za takimi promocjami mogą kryć się dodatkowe koszty, opłaty.
Z pomocą przychodzi eBroker , gdzie codziennie, zgrany zespół pracowników, doradców finansowych, analizuje oferty różnych instytucji finansowych i uaktualnia je w systemie, tak, żeby klient miał najnowsze dane i mógł wybrać najlepszą na rynku ofertę kredytu lub pożyczki, odpowiadającą jego potrzebom.
Z porównywarki można skorzystać na stronie eBroker. Warto dodać, że porównuje ona przeszło 200 parametrów. W serwisie zamieszczane są wiarygodne informacje, a oferty banku są każdego dnia sprawdzane pod względem ich aktualności. Jest to niezwykle ważne, bowiem banki bardzo często wprowadzają promocje do swoich ofert, albo zupełnie nowe, bardziej atrakcyjne produkty.
Porównywanie kredytów/pożyczek razem z eBrokerem oszczędza Twój czas oraz pieniądze. Nagle okaże się, że wybór odpowiedniego produkty jest znacznie łatwiejszy niż na początku mogłoby się wydawać.
To się naprawdę opłaca, bowiem dzięki dużej liczbie zawieranych umów doradca może zaproponować Ci lepsze warunki niż te w ofercie banku! Tym samym jeszcze na tym skorzystasz! Przekonaj się jakie to łatwe.
Jeżeli chcesz porównać wszystkie oferty i sprawdzić ile możesz zyskać na innych produktach Kliknij tutaj
Warto również zapisać się na bezpłatny newsletter, aby móc otrzymywać na bieżąco najlepsze oferty.

News

Brak Newsów

Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych
Etoro - to jest portal społecznościowy dzięki któremu możesz zarabiać na kopiowaniu najlepszych inwestorów. Zarejestruj się za darmo i pomnażaj swoje dochody. Ja już zarabiam a TY? Odbierz aż 50% od pierwszego depozytu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strefa Reklamy


Okazje finansoweGet Adobe Flash player

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie